Skip to main content

نحوه همکاری با شرکت بنیان توسعه فرابین

در متن زیر شرکت بنیان توسعه فرابین با نام مختصر شرکت فرابین از افراد برنامه نویس و توسعه دهنده و یا شرکت های نرم افزاری که قصد همکاری دارند با نام مختصر همکار دعوت به همکاری می نماید.

فعالیت شرکت:

این شرکت در زمینه تولید نرم افزار فعالیت دارد و بازار هدف آن در سطح بین المللی و مشتریان خارجی
می باشد. علت انتخاب بازار هدف بین المللی کسب درآمد ارزی می باشد که طبق محاسبات و تحقیقات انجام شده, پروژه های بین المللی حداقل دو تا چهار برابر نسبت به پروژه های داخلی درآمد دارند.

راهکار بازاریابی:

این شرکت در جهت بازاریابی,  پروژه های بین المللی را از طریق وب سایت های فری لنسری خارجی جستجو می کند . بطور مثال این شرکت عضو وب سایت freelancer.com  که یکی از بزرگترین وب سایت های فری لنسری است می باشد. این وب سایت دارای بیش از ۶۰ میلیون کاربر فعال و مشتری است و روزانه هزاران پروژه در زمینه های مختلف از سرتاسر دنیا در این وب سایت قرار می گیرد که امکان ارتباط مستقیم با مشتری, توافق بر هزینه و زمانبندی پروژه وجود دارد.

وب سایت فرالنسر چیست: Faralancer.com

به دلیل وجود اپیدمی و ترجیح این شرکت با دورکاری, وب سایت فرالنسر توسط شرکت فرابین طراحی و راه اندازی شده که در حال حاضر نسخه آزمایشی آن روی سرور قرار گرفته است.

افرادی که تمایل به همکاری با شرکت ما را دارند از طریق این وب سایت میتوانند با داشتن حساب کاربری مخصوص به خود پروژه های بین المللی را ملاحظه و پیشنهاد قیمت را به مشتریان اعلام نمایند.پس از موافقت اولیه مشتری در واگذاری پروژه به شما  , از طریق همین وب سایت پنجره چت و امکان صحبت با مشتری برایتان باز می گردد و پس از آن بعد از توافق قیمت با مشتری و ایجاد درخواست پرداخت اولیه, مبلغ توسط مشتری به حساب وب سایت فری لنسر freelancer.com واریز می گرد که پس از اتمام پروژه در موعد مقرر این مبلغ به حساب کاربری شرکت توسعه بنیان فرابین واریز خواهد شد و شرکت توسعه بنیان فرابین در بازه زمانی ۲۴ الی ۷۲ ساعت معادل مبلغ ارزی را به نرخ روز بصورت ریال و با کسر کارمزد انجام شده به حساب همکار مربوطه واریزخواهد کرد.

روند و نحوه انجام پروژه:

پس از توافق با مشتری و دریافت مبلغ قرارداد ، برنامه نویس می بایست در همان زمان انجام پروژه را شروع و طبق زمانبندی به اتمام برساند. از آنجایی که شرکت فرابین مسئولیت واعتبار توافق با مشتری را دارد ، همکار بصورت روزانه گزارشات کار خود را طبق استاندارد تعریف شده در اختیار شرکت فرابین قرار خواهد داد.

شرایط و نیازمندی های همکاری با شرکت فرابین:

  • تسلط به مکالمه زبان انگلیسی جهت صبحت نوشتاری با مشتریان از طریق چت
  • داشتن تجربه و تسلط کامل به هر شاخه ای از طراحی و برنامه نویسی کامپیوتری
  • توافق با شرکت فرابین در خصوص حصول اطمینان و حسن انجام کار در استفاده بهینه ازاعلام قیمت و انجام پروژه در زمان مناسب و با تجربه کافی جهت رضایتمندی کامل مشتری.

ساعات کاری شرکت:

با توجه به نوع دورکاری این شرکت با همکار محترم ، در هر زمان و مکانی امکان اعلام قیمت به مشتری وجود دارد و هرکسی می بایست با توجه به زمان خود پیشنهاد قیمت را ارائه نماید.  افرادی که قصد همکاری با این شرکت را دارند می بایست روزانه حداقل بین ۳ الی ۴ ساعت وقت آزاد جهت انجام پروژه های این شرکت را داشته باشند .