12 نکته طلایی برای فریلنسرهای تازه کار

یک فریلنسر موفق شویم.

12 نکته طلایی برای فریلنسرهای تازه کار

تعداد افرادفریلنسر تازه کار در حال افزایش است. توجه تعداد زیادی به مزایای رئیس بودن و داشتن برنامه کاری انعطاف پذیر جلب شده است. 

اگر در حال خواندن این مطلب هستید یعنی اینکه هنوز هم قصد ورود به دنیای آزاد کاری یا فریلنسیگ را دارید و شاید شما از قبل به عنوان فریلنسر کار خود را شروع کرده اید اما می خواهید مطمئن شوید که چیزی را که می تواند موفقیت شما را تقویت کند از دست نداده اید.پس برای کشف 21 نکته برتر برای فریلنسر های تازه کار, با ما همراه باشید.

1. بازار هدف خود را بشناسید.

قبل از شروع به یافتن کار فریلنسرینگ ، باید مطمئن شوید که مشتریان بالقوه شما چه کسانی هستند. شناختن مشتری مشتری احتمالی به شما کمک می کند تا ساختار قیمت گذاری خود را برنامه ریزی کنید ، استراتژی بازاریابی خود را پیاده سازی کنید و وقت و انرژی خود را متمرکز کنید.

2. انعطاف پذیر باشید.

هنگامی که به عنوان یک آزاد کار یا فریلنسر وارد بازار کار می شوید ، ممکن است دیدگاه ثابتی در مورد نحوه فعالیت کارخود داشته باشید. توصیه ما این است که در ابتدای کار تا حد امکان انعطاف پذیر باشید. ممکن است خدماتی که فکر می کنید بسیار محبوب هستند بسیار احمقانه باشند ، در حالی که ممکن است به طرز شگفت انگیزی تقاضای دیگران باشد. در هر لحظه به دنبال کسب مهارت های جدید باشید.

3. نرخ خدمات خود را مشخص کنید.

مطمئن شوید که ایده روشنی در مورد هزینه ها و ساختار قیمت گذاری خود دارید. آیا شما بصورت ساعتی یا پروژه کار خواهید کرد؟ تحقیقات بازار خود را انجام دهید تا از همسو بودن با رقبا اطمینان حاصل کنید.

4. سازگار باشید.

ورود به کار آزاد یک گام عظیم است ، بنابراین در ابتدا با رد کردن مراحل مهم ، کار را دشوارتر نکنید.مطمئن شوید که در مهارت های خود به قدر کافی ماهر هستید. 

5. یک وب سایت بسازید.

داشتن یک وب سایت دریچه ای بی بدیل برای تجارت شما فراهم می کند. داشتن وب سایت یک نوع اعتبار است که به شما این امکان را می دهد تا پروژه ها و نمونه کار های خود را در آن به نمایش بگذارید و برای خود اعتبار کسب کنید.

6. تاثیر گذار باشید.

داشتن حسابهای  کاربری در شبکه های اجتماعی الزامی است. احتمالاً یکی از اولین مواردی است که مشتریان بالقوه شما آن را بررسی می کنند.

7. وارد بازار کار شوید.

به مهارت ها و توانایی های خود اطمینان داشته باشید. از ورود به  بازارهای فریلنسرینگ و وب سایت های فریلنسری نترسید.

8. با انگیزه باشید.

 برای خود هدف تعیین کنید تا با انگیزه باشید. مثلا برای خود هدف کسب درآمد ماهانه X را در نظر بگیرید و برای رسیدن به آن تلاش کنید. هنگامی که تمرکز شما متزلزل می شود، اهداف خود را به خود یادآوری کنید.

9. حرفه ای عمل کنید.

برای خود یک دسته کارت ویزیت حرفه ای طراحی کنید و مقداری را در هر جیب یا کیف دستی نگه دارید. شما هرگز نمی دانید چه موقع یک فرصت شغلی پیش می آید!

10. به روز باشید.

با مطالعه رسانه های تجاری مرتبط ، تعامل با سایر فریلنسرها در LinkedIn ، شرکت در رویدادهای مرتبط با مهارتتان یا حتی انجام برخی دوره های آموزش آنلاین از طریق سایت هایی آموزشی، با روش های جدید به روز باشید.

11. مرز های کاری خود را مشخص کنید.

یکی از مزیت های فرینسرینگ در کنار سختی هایش این است که می توانید وقت بیشتری در کنار خانواده و دوستانتان بگذرانید. اما بهتر است تا برای خود ساعت کاری مشخص کرده و به آن پای بند باشید.

12. پیش دستی کنید.

یک فریلنسر یا آزاد کار حرفه ای کار, بعد از عقد قرارداد با کارفرما یا مشتری برای انجام پروزه مورد نظر درصدی از مبلغ کل را به عنوان پیش پرداخت دریافت می کند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *