ثبت نام در سایت های فریلنسری خارجی دشوار است؟

چگونه در سایت های فریلنسری ثبت نام کنیم؟

در دنیای امروزی کسب درآمد برای همه دغدغه روزمره ای شده که برای رسیدن به آن تمام وقت در حال تلاش هستیم. کرونا و پیامدهای آن از جمله کاهش رونق اقتصادی, دورکاری, حذف مشاغل کم بازده و ناکارآمد در کرونا شرایط را سخت تر کرده است. در این میان تلاش برای درآمدی بهتر از جمله خواسته های اول به شمار میروند. درآمد ارزی خود گزینه ایده آلی است برای کسانی که به نحوی در این بازار میتوانند خود را در بازارهای بین المللی مطرح کنند. وب سایت های فریلنسری بستر مناسبی برای کسانی است که مهارت های لازم را برای خواسته های بین المللی دارند. در این میان برنامه نویسان, طراحان و کسانی که از توانایی های کامپیوتری و سیستمی برخوردار هستند شانس بهتری برای حضور در این عرصه و کسب درآمد را دارند. حال نکته اینجاست که آیا این سایت های فریلنسری برای ایرانیان قابل دسترسی است؟ آیا ثبت نام در این گونه وب سایت های آنلاین و گرفتن پروژه در آن ها آسان است؟ آیا برای ثبت نام در این وب سایت های نیاز به داشتن حساب بانکی در خارج از کشور می باشد؟ این سوالات و سوالات مشابه آن مسائلی است که در این مقاله به آن می پردازیم.

همان طور که گفته شده برای برنامه نویسان و طراحان ایرانی همیشه این سوال مطرح بوده است که چطور می توان از طریق وب سایت های فریلنسری و با استفاده از مهارت های خود در ایران کسب درآمد کرد؟ برای پاسخ به این سوال باید ابتدا با مراحل ثبت نام در اینگونه وب سایت ها آشنا شویم. در حال حاضر وب سایت های فریلنسری بزرگی در دنیا با تعداد کاربران زیادی در حال فعالیت هستند. از جمله این وب سایت ها می توان به ب سایت freelancer.com , Upwork و Fiverr اشاره کرد که هر کدام رویکرد مخصوص به خود را دارند. شرط لازم برای کار در این وب سایت ایجاد حساب کاربری می باشد. اما تنها ایجاد حساب کاربری کافی نیست بلکه تایید شما و حساب کاربریتان مرحله اصلی و اجازه شما برای کسب درآمد ارزی است. تاییدیه حساب کاربری شامل تایید مشخصات فردی شما , تایید آدرس , تایید حساب بانکی خارجی است. پس از طی این 3 مرحله شما می توانید به راحتی شروع به کار در این وب سایت ها کنید. اما در صورتی که هر یک از این تاییدیه ها انجام نگیرد شروع فعالیت و کسب درآمد ارزی نیز غیر ممکن می شود.

با این توضیحات راه حل چیست؟ در حال حاضر شرکت توسعه فرابین با ایجاد حساب کاربری در اینگونه وب سایت ها و با بهره گری از تیم نرم افزاری این امکان را برای تمامی علاقه مندان و کسانی که مهارت لازم در زیمنه برنامه نویسی و طراحی دارند , با ایجاد وب سایت beta.faralancer.com فراهم آورده است. شما با مراجعه به آدرس فوق می توانید در سایت فرالنسر ثبت نام کرده و تمامی پروژه های سایت های بین المللی را به صورت لحظه ای مشاهده نمایید و پیشنهاد خود را برای هر پروژه اعلام و درآمد ارزی دریافت کنید. برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه همکاری به آدرس http://web.faralancer.com/?page_id=574 مراجعه نمایید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *